Już wkrótce

Rowery marki Enon powstały z myślą o każdym, kto na co dzień przekracza granice wynikając z braku pełnej mobilności ruchowej.

Pragniemy udowodnić, że rozwiązania transportowe oparte o napęd elektryczny nie są jedynie branżową ciekawostką. Dysponujemy potencjałem projektowym oraz możliwościami konstruktorskimi, dzięki którym jesteśmy w stanie z powodzeniem zagospodarować niszę, jaką jest transport elektryczny w Polsce. Pozostajemy świadomi wagi wyzwań związanych z równoważonym rozwojem oraz bezemisyjnością, dlatego planujemy wdrożenie całej rodziny elektrycznych rowerów typu cargo. Nasza uniwersalna konstrukcja umożliwia wprowadzanie modyfikacji jej przedniej części, co stwarza doskonałe warunki dla precyzyjnej customizacji pojazdu. W naszych rowerach dostrzeżono olbrzymi potencjał dla usług internetowych umożliwiających zamawianie posiłków z lokalnych restauracji za pośrednictwem aplikacji mobilnej, kurierów, a nawet turystyki czy przemysłu.

Planujemy opracować prototyp elektrycznego dwukołowca typu Long John, wyróżniającego się ponadprzeciętną mobilnością w środowisku miejskim – do niewątpliwych zalet tego modelu należą wysoka ładowność i znaczna waga maksymalna przewożonego towaru. W połączeniu z bezemisyjnym napędem oraz nowoczesnym designem, otrzymasz produkt, który wyróżni Twój biznes na tle konkurencji i zaznaczy Twoją obecność na rynku.

Wybierz Enon i zostań prawdziwym innowatorem w swojej branży.