Poznaj nas lepiej

Enon to debiutująca polska marka. Nasz w pełni niezależny zespół projektowo-konstruktorski funkcjonuje jako podmiot wydzielony w ramach spółki ARS, której początki sięgają 2012r. Proponowane przez nas prekursorskie rozwiązania projektowe i zamysł designerski płyną wprost z doświadcznia ARS, specjalizującego się m. in. w obróbce mechanicznej elementów metalowych, wykonywaniu instalacji elektrycznych czy sprzedaży hurtowej maszyn i urządzeń.

Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze handlowym i know-how we wsparciu technicznym w zakresie części zamiennych. Cechują nas precyzja oraz dokładność. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniej produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych. Dekada obecności na wymagającym polskim rynku nauczyła nas terminowej realizacji powierzonych projektów. Spośród różnorodnych relacji biznesowych, któe nawiązaliśmy dotychczas z naszymi Klientami, znajdują się m. in. firmy z tzw. branży automotive - portoflio Enon zawiera autorskie opracowanie przewodów do chłodzenia baterii używanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Zarządzamy produkcją przy pomocy oprogramowania ERP, dzięki czemu wszystkie nasze zadania są monitorowane w czasie rzeczywistym. Posługujemy się rozwiązaniami automatyki i robotyki, m.in. działając w oparciu o programowanie PLC i systemu SCADA. Nie jest na obce pojęcie lean manufacturingu. Co więcej, całość procesów produkcyjnych i logistycznych reaizowana jest zgodnie z procedurami ISO9001. Posiadamy także nowoczesną infrastrukturę, w skład której wchodzi:

  • Hala produkcyjna o pow. 600 m2
  • Wysokiej klasy magazyn o pow 300 m2